قابل توجه مربیان و داورانقابل توجه مربیان و داوران
با توجه به کلاس داوری و مربیگری درجه 1 بین المللی در 30 آبان و 7 آذر که به صورت آنلاین برگزار خواهد شد و با توجه به ظرفیت محدود کلاس مقرر شده است تا از بین مربیان و داوران فعال سال 97 و 98 و قهرمانان ملی که علاقمند به شرکت در کلاس می باشند، افرادي براي حضور در كلاس انتخاب شوند كه می بایست سریعا به مسئولین مربوطه كميته هااعلام آمادگی نمایند چراکه ظرفیت کلاس برای مربیگری 16 نفر ( 8 آقا و 8 خانم) و داوری 16 نفر ( 8 آقا و 8 خانم ) می باشند.
علاقمندان حداکثر تا تاریخ 12 آبان ماه می توانند اقدام به اعلام آمادگی نمایند و در تاریخ 20 آبان توسط مسئولین کمیته می بایست به انجمن کتبا اعلام نمایند و انجمن هیچگونه مسئولیتی در قبال معرفی افراد ندارد.
قابل ذکر است مدارکی از سوی فدراسیون جهانی قابل قبول می باشد که از سایت راگبی پسپورت گرفته شده باشد و مدارکی که قدیمی و به صورت دستی صادر شده است برابر اعلام فدراسیون جهانی فاقد اعتبار می باشد و این افراد در دوره های بعدی درجه 2 بین المللی نمی توانند شرکت کنند.
مدرسین کلاس ها:
مدرس ارشد: بنجامین ون روین
مدرس داوری:علی درفکی
کمک مدرس داوری: امین حسین زاده
مدرس مربیگری: ناهید بیارجمندی
با توجه به انلاين بودن بخش تئوري كلاس و برگزاري بخش عملي ان بعد از بهبودي شرايط هزينه شركت در دوره ٥٠ دلار معادل هزار 1250تومان مي باشد.
قابل ذكر است دلار ٢٥ هزار تومان محاسبه شده است
انجمن راگبي به منظور سهولت پرداخت، نيمي از مبلغ را به عنوان ثبت نام و نيمي از آن را قبل از كلاس عملي دريافت خواهد كرد.