فارسی | EN

 

   دوشنبه 30 مرداد 1396

کلام روز


شروع ماه مبارک رمضان، در حقیقت عید بزرگی برای مسلمانان است و جا دارد که مَؤمنین، ورود این ماه را به هم تبریک بگویند و یکدیگر را به استفاده هر چه بیشتر از این ماه توصیه کنند. چون ماه ضیافت الهی است، در این ماه فقط مؤمنین و کسانی که اهل ورود در این ضیافتند، بر سر سفره پروردگار منّان و کریم می‌نشینند. این، غیر از سفره عام کرم الهی است که همه انسان‌ها، بلکه همه موجودات عالم از آن بهره‌مندند؛ این سفره خواص و ضیافت خاصان پروردگار است.


يادداشتگفت و گوتبليغات

آمار بازدید.


رسمی شدن راگبی در آموزش و پرورش یک گام به جلو رفت


مسوولان راگبی کشورمان امروز نشستی را با ارمیان رییس فدراسیون ورزشهای دانش آموزی برگزار کردند تا زمزمه رسمی شدن این رشته مطرح شود.
در این دیدار که میرزاآقابیک رییس انجمن راگبی و مهدی حسنعلی رییس کمیته تگ راگبی حضور داشتند، درخصوص راه اندازی رشته راگبی در سطح آموزش و پرورش و شناخت استعدادهای این رشته از مدارس بحث و تبادل نظر شد.
در این نشست ارمیان با بررسی این رشته و مطلوب خواندن وضعیت رشد راگبی در سطح پایه اظهار امیدواری کرد برای رسمی شدن ورود این رشته به آموزش و پرورش اقدامات لازم را صورت میدهد.
همچنین قرار شد تا با حمایت دکتر حمیدی معاونت ورزش و تندرستی وزارت آموزش و پرورش زمینه ورود راگبی به این وزارتخانه فراهم گردد.
با گذشت پنج سال از راه اندازی تگ راگبی در کشورمان و برگزاری مداوم مسابقات در سطح کشور، ورود این رشته به طور رسمی در سطح آموزش و پرورش می تواند گام بزرگی در پیشرفت و توسعه راگبی کشورمان باشد.

تاريخ  ارسال:شنبه 10 مهر 1395 - 16:51

کد:14255-1396
 
 

گزارش تصویری
رويدادها
   

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به انجمن راگبي جمهوري اسلامي ايران می باشد.