فارسی | EN

 

   چهارشنبه 22 آذر 1396

کلام روز


بی تردید کلام الهی و سخنان بزرگان دین, بهترین و مطمئن ترین چراغ راهنمای بشریت به سوی خیر دنیا و آخرت و کسب مواهب ارزشمند است.


يادداشت


انا لله و اناالیه راجعون
گفت و گو


بریده جراید مطبوعات
تبليغات


آمار بازدید.


کسب مقام دوم در تورنمنت چهار جانبه آلمان


کسب مقام دوم در تورنمنت چهار جانبه آلمان
تیم ملی بانوان زیز 22 سال ایران که به برلین آلمان رفت در اولین قدم در مسابقات چهار جانبه راگبی بزرگسالان که با حضور سه باشگاه آلمانی و تیم ملی ایران برگزار شد توانست با دو پیروزی و یک شکست به مقام دوم مسابقات دست یابد .
در بازی اول مقابل BSV تیم ملی توانست با نتیجه 39 بر صفر به پیروزی برسد که در این بازی ام البنی محسنی 2 ترای ، پریسا گراوندی 2 ترای و 2 کانورژن ، اسما فخری ، اسما باباخانی و شقایق زینعلی هر کدام یک ترای برای تیم ملی به ثمر رساندند تا پیروز میدان باشند .
در بازی دوم تیم ملی در مقابل RKRUGBY KLUB میزبان قرار گرفت که در یک بازی بسیار سخت نتیجه را 19 بر 5 واگذار کردکه ترای تیم ملی توسط شقایق زینعلی به ثمر رسید
در بازی سوم مقابل USV POTSDAM تیم ملی صف آرایی کرد که در یک بازی بسیار جالب و قابل تحسین با نتیجه 26 بر صفر ازر سد حریف گذشت تا مقام دوم باریها را بدست آورد در این دیدار ام البنی محسنی 2 ترای پریسا گراوندی یک ترای و 3 کاورژن و شقایق زینعلی یک ترای که در این بازی شقایق زینعلی از ناحیه بینی آسیب دید که بلافاصله کار درمان آغاز تا وی بتواند در بازی مقابل آلمان تیم ملی را همراهی نماید .

بهترین های تیم ملی در این تورنومنت
ام النبی محسنی ، پریسا گراوندی ، شقایق زینعلی ، اسما باباخانی
ترکیب تیم ملی در تورنومنت
پریسا گراوندی ، اسما با باخانی ، هانیه علینژاد ، زهرا راستگومقدم ، ام ا لبنی محسنی ، عزاله سرچشمه و شقایق زینعلی

تاريخ  ارسال:سه شنبه 16 آذر 1395 - 18:56

کد:20265-1396
 
 

گزارش تصویری
رويدادها   

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به انجمن راگبي جمهوري اسلامي ايران می باشد.