فارسی | EN

 

   دوشنبه 30 مرداد 1396

کلام روز


شروع ماه مبارک رمضان، در حقیقت عید بزرگی برای مسلمانان است و جا دارد که مَؤمنین، ورود این ماه را به هم تبریک بگویند و یکدیگر را به استفاده هر چه بیشتر از این ماه توصیه کنند. چون ماه ضیافت الهی است، در این ماه فقط مؤمنین و کسانی که اهل ورود در این ضیافتند، بر سر سفره پروردگار منّان و کریم می‌نشینند. این، غیر از سفره عام کرم الهی است که همه انسان‌ها، بلکه همه موجودات عالم از آن بهره‌مندند؛ این سفره خواص و ضیافت خاصان پروردگار است.


يادداشتگفت و گوتبليغات

آمار بازدید.


یا مقفلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحوال حول حالنا الی احسن الحال

یا مقفلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحوال حول حالنا الی احسن الحال
خداوندا در این اخرین روزهای سال دل مردمان این سرزمین را چنان در جویبار زلال رحمت شستشو ده که هر کجا تردیدی هست ایمان ، هر کجا زخمی هست مرهم ، هر کجا ناامیدی هست امید و هر کجا نفرت هست عشق جای آنرا فرا گیرد .
اینک بهار تا دروازه های شهر رسیده و رستاخیز دوباره در گیتی دمیده و من در دعایی خاصعانه به درگاه مدبر هستی ،احسن الحال را برای تمامی ملتم آرزو می کنم .
حال که دستان پرنوازش بهار طبیعت خفته را از خواب بیدار می کند و زمین و د رخت رازهای رنگارنگ و عطر آگین خویش رانثار نگاه ما می کنند ، بهترین نگاه را برای خانواده راگبی در سال پیش رو آرزو می کنم و امیدوارم پروردگار به خواب عزیزانمان آرامش ، به بیداریشان آسایش به زندگیشان عافیت ، به عشقشان ثبات ، به مهرشان وفا به عمرشان عزت به رزقشان برکت و به وجوشان صحت عطا نماید و در پایان امیدوارم در سال 96 دلهای جامعه ورزش کشور نزدیک ، دستهایشان را همدیگر دهند و
در سال جدید بایاری هم منظره ای زیبا و خاطره انگیز در ورزش کشور خصوصاً راگبی خلق نماییم .
حسن میرزا آقا بیک

تاريخ  ارسال:شنبه 28 اسفند 1395 - 15:26

کد:23285-1396
 
 

گزارش تصویری
رويدادها
   

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به انجمن راگبي جمهوري اسلامي ايران می باشد.