برترین‌های روز اول مسابقات قهرمانی راگبی بانوان کشور/راهیابی 8 تیم به مرحله دوممسابقات قهرمانی راگبی بانوان کشور به میزبانی استان کرمان در شهرستان زرند در حال برگزاری است که در نخستین روز این مسابقات ۱۵ دیدار برگزار شد و تیم‌های داتیس الف و داتیس ب، خراسان رضوی، البرز، گلستان، آرتا، دانشگاه آزاد و ارومیه به مرحله بعد راه یافتند.

سارا چشمی سرپرست نائب رئیس انجمن راگبی کشور امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زرند اظهار داشت: مسابقات قهرمانی راگبی بانوان کشور به میزبانی استان کرمان در شهرستان زرند در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: در این دوره از رقابت‌ها ۱۳ تیم از سراسر کشور با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و برترین این رقابت‌ها به مسابقات آسیایی راه می‌یابند.

مسؤول برگزاری مسابقات قهرمانی راگبی بانوان افزود: در نخستین روز این مسابقات ۱۵ دیدار برگزار شد که تیم‌های داتیس الف و داتیس ب، خراسان رضوی، البرز، گلستان، آرتا، دانشگاه آزاد و ارومیه به مرحله بعد راه یافتند.

چشمی خاطرنشان کرد: سطح مسابقات بسیار عالی است و بازیکنان جوان بیشتری نسبت به دوره‌های قبل حضور دارند و برترین‌های این دوره به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند تا در مسابقات آسیایی شرکت کنند.

وی از میزبانی استان کرمان به واسطه میزبانی این دوره از مسابقات قدردانی کرد.