فارسی | EN

 

   پنجشنبه 26 مرداد 1396

کلام روز


شروع ماه مبارک رمضان، در حقیقت عید بزرگی برای مسلمانان است و جا دارد که مَؤمنین، ورود این ماه را به هم تبریک بگویند و یکدیگر را به استفاده هر چه بیشتر از این ماه توصیه کنند. چون ماه ضیافت الهی است، در این ماه فقط مؤمنین و کسانی که اهل ورود در این ضیافتند، بر سر سفره پروردگار منّان و کریم می‌نشینند. این، غیر از سفره عام کرم الهی است که همه انسان‌ها، بلکه همه موجودات عالم از آن بهره‌مندند؛ این سفره خواص و ضیافت خاصان پروردگار است.


يادداشتگفت و گوتبليغات

آمار بازدید.


طرح استعداديابي راگبي در سراسر كشور انجام خواهد شد

فاطمه نوری،سرپرست انجمن راگبی در امور بانوان گفت: همانطور که قبلا هم اشاره شد،انجمن طرح استعدادیابی در این رشته ورزشی را از مدارس شهرداری تهران آغاز کرد و ما در اولین طرح خود موفق به شناسایی30 ورزشکار مستعد حاضر در این رشته شدیم.
وی افزود:اما از آنجا که نگاه انجمن به این بخش،نگاهی توسعه یافته می باشد؛ما تلاش خواهیم کرد تا در دوره های بعدی استعدادیابی در سطح گسترده تری پیش رفته و بتوانیم موفق تر از دوره های ابتدایی عمل کنیم.
نوری تصریح کرد:درحال حاضر استعدادیابی در استان های مختلف کشور در اولویت برنامه های انجمن راگبی قرار داشته و ما در تلاش هستیم تا با اجرای این طرح،زمینه رشد این رشته ورزشی را بیشتر از قبل فراهم کرده و باعث افزایش تعداد ورزشکاران حاضر در آن شویم.با توجه به برنامه ریزی های انجام گرفته،امیدواری های ما بسیار زیاد است و فکر می کنم بتوانیم با اجرای این برنامه ها تاحد قابل توجهی به اهداف خود دست یابیم.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 11 مهر 1390 - 19:55

کد:8924-1396
 
 

گزارش تصویری
رويدادها
   

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به انجمن راگبي جمهوري اسلامي ايران می باشد.