فارسی | EN

 

   پنجشنبه 26 مرداد 1396

کلام روز


شروع ماه مبارک رمضان، در حقیقت عید بزرگی برای مسلمانان است و جا دارد که مَؤمنین، ورود این ماه را به هم تبریک بگویند و یکدیگر را به استفاده هر چه بیشتر از این ماه توصیه کنند. چون ماه ضیافت الهی است، در این ماه فقط مؤمنین و کسانی که اهل ورود در این ضیافتند، بر سر سفره پروردگار منّان و کریم می‌نشینند. این، غیر از سفره عام کرم الهی است که همه انسان‌ها، بلکه همه موجودات عالم از آن بهره‌مندند؛ این سفره خواص و ضیافت خاصان پروردگار است.


يادداشتگفت و گوتبليغات

آمار بازدید.


سرمربي اسبق تيم ملي راگبي:
انجمن راگبي عملکرد قابل توجهي نداشته است

ژوزف گريگوريان سرمربي اسبق تيم ملي راگبي گفت: در انجمن راگبي شاهد اجراي برنامه خاص و قابل توجهي طي چند ماه اخير نبوده ايم. ژوزف گريگوريان سرمربي اسبق تيم ملي راگبي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:زمانيکه در اين رشته ورزشي بطور مستقل در فدراسيون راگبي فعاليت مي کرديم من به دلايل شخصي تصميم گرفتم تا به كار خود پايان داده و از فعاليت در اين مجموعه کناره گيري کنم.
وي افزود: هم اکنون نيز هيچ فعاليتي ندارم و رئيس هيئت راگبي اصفهان با من وارد مذاکره شده تا بتوانيم دوباره کار و فعاليت خود را آغاز کنيم اما در اين رابطه هم تصميم‌گيري خاصي نکرده ام.
گريگوريان تصريح کرد: در رابطه با شرايط فعلي اين رشته و حضورش در انجمن هم بايد تاکيد کنم که شاهد اجراي برنامه خاص و قابل توجهي طي چند ماه اخير نبوده ايم و من فکر مي کنم در مجموعه قبلي با شرايط بهتري کار مي کرديم.
وي خاطر نشان کرد: اميدوار هستم که طي چند ماه آينده شاهد نمايش قابل توجهي از بازيکنان بوده و در اجراي برنامه هاي مربوط به توسعه اين رشته موفق عمل کنند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 11 مهر 1390 - 19:55

کد:8926-1396
 
 

گزارش تصویری
رويدادها
   

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به انجمن راگبي جمهوري اسلامي ايران می باشد.