فارسی | EN

 

   پنجشنبه 23 آذر 1396

کلام روز


بی تردید کلام الهی و سخنان بزرگان دین, بهترین و مطمئن ترین چراغ راهنمای بشریت به سوی خیر دنیا و آخرت و کسب مواهب ارزشمند است.


يادداشت


انا لله و اناالیه راجعون
گفت و گو


بریده جراید مطبوعات
تبليغات


آمار بازدید.


سرمربي اسبق تيم ملي راگبي:
انجمن راگبي عملکرد قابل توجهي نداشته است

ژوزف گريگوريان سرمربي اسبق تيم ملي راگبي گفت: در انجمن راگبي شاهد اجراي برنامه خاص و قابل توجهي طي چند ماه اخير نبوده ايم. ژوزف گريگوريان سرمربي اسبق تيم ملي راگبي در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت:زمانيکه در اين رشته ورزشي بطور مستقل در فدراسيون راگبي فعاليت مي کرديم من به دلايل شخصي تصميم گرفتم تا به كار خود پايان داده و از فعاليت در اين مجموعه کناره گيري کنم.
وي افزود: هم اکنون نيز هيچ فعاليتي ندارم و رئيس هيئت راگبي اصفهان با من وارد مذاکره شده تا بتوانيم دوباره کار و فعاليت خود را آغاز کنيم اما در اين رابطه هم تصميم‌گيري خاصي نکرده ام.
گريگوريان تصريح کرد: در رابطه با شرايط فعلي اين رشته و حضورش در انجمن هم بايد تاکيد کنم که شاهد اجراي برنامه خاص و قابل توجهي طي چند ماه اخير نبوده ايم و من فکر مي کنم در مجموعه قبلي با شرايط بهتري کار مي کرديم.
وي خاطر نشان کرد: اميدوار هستم که طي چند ماه آينده شاهد نمايش قابل توجهي از بازيکنان بوده و در اجراي برنامه هاي مربوط به توسعه اين رشته موفق عمل کنند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 11 مهر 1390 - 19:55

کد:8926-1396
 
 

گزارش تصویری
رويدادها   

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به انجمن راگبي جمهوري اسلامي ايران می باشد.