فارسی | EN

 

   پنجشنبه 26 مرداد 1396

کلام روز


شروع ماه مبارک رمضان، در حقیقت عید بزرگی برای مسلمانان است و جا دارد که مَؤمنین، ورود این ماه را به هم تبریک بگویند و یکدیگر را به استفاده هر چه بیشتر از این ماه توصیه کنند. چون ماه ضیافت الهی است، در این ماه فقط مؤمنین و کسانی که اهل ورود در این ضیافتند، بر سر سفره پروردگار منّان و کریم می‌نشینند. این، غیر از سفره عام کرم الهی است که همه انسان‌ها، بلکه همه موجودات عالم از آن بهره‌مندند؛ این سفره خواص و ضیافت خاصان پروردگار است.


يادداشتگفت و گوتبليغات

آمار بازدید.


طی حکمی از سوی رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی
حسن میرزا آقابیک سرپرست انجمن راگبی شد

طی حکمی از سوی رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی "حسن میرزا آقا بیک" از چهره های نام آشنای ورزش کشور، به عنوان سرپرست انجمن راگبی کشورمان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، متن این حکم که از سوی "محمد علیپور" به امضاء رسیده به این شرح است:
جناب آقای حسن میرزا آقابیک
با سلام
"احتراما، با توجه به تجربه و علاقمندی جنابعالی به امر ورزش به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست انجمن راگبی" منصوب می گردید.
امید است با اتکال به خداوند منان و بکارگیری اعضای متخصص و با تجربه با هماهنگی فدراسیون در انجام امور محوله موفق و موید باشید."
شایان ذکر است، میرزا آقابیک در سمت های رییس هیات بسکتبال استان تهران – معاون اداره کل تربیت بدنی استان تهران – دبیر کل بازیهای کشورهای اسلامی – دبیر المپیاد ورزشی ایرانیان فعالیت کرده است.

تاريخ  ارسال:جمعه 6 آبان 1390 - 12:35

کد:8927-1396
 
 

گزارش تصویری
رويدادها
   

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به انجمن راگبي جمهوري اسلامي ايران می باشد.