فارسی | EN

 

   پنجشنبه 26 مرداد 1396

کلام روز


شروع ماه مبارک رمضان، در حقیقت عید بزرگی برای مسلمانان است و جا دارد که مَؤمنین، ورود این ماه را به هم تبریک بگویند و یکدیگر را به استفاده هر چه بیشتر از این ماه توصیه کنند. چون ماه ضیافت الهی است، در این ماه فقط مؤمنین و کسانی که اهل ورود در این ضیافتند، بر سر سفره پروردگار منّان و کریم می‌نشینند. این، غیر از سفره عام کرم الهی است که همه انسان‌ها، بلکه همه موجودات عالم از آن بهره‌مندند؛ این سفره خواص و ضیافت خاصان پروردگار است.


يادداشتگفت و گوتبليغات

آمار بازدید.


تيشه‌گران: وقفه‌اي در فعاليت رشته‌هاي راگبي و كريكت به وجود نمي‌آيد

دبير فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي گفت: برنامه‌هاي رشته‌هاي ورزشي كريكت و راگبي به مانند گذشته ادامه داشته و وقفه‌اي در فعاليت‌هاي اين دو ورزش به وجود نخواهد آمد.
مهران تيشه‌گران افزود: رئيس فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي ‌از اين دو رشته كه به تازگي از حالت فدراسيون به انجمن تغيير شكل داده‌اند، حمايت خواهد كرد.
وي اظهار داشت: فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي امروز به صورت رسمي انجمن كريكت و راگبي را تحويل گرفته و قرار است طبق روال گذشته، فعاليت اين دو رشته ادامه يابد.
تيشه‌گران ادامه داد: وقفه‌اي در كار مسئولان انجمن‌هاي كريكت و راگبي به وجود نخواهد آمد و مانند گذشته به كارها رسيدگي خواهند كرد.
وي افزود: سياست فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي به گونه‌اي است كه انجمن‌ها به صورت مستقل كار مي‌كنند و با هيچگونه محدوديتي مواجه نمي‌شوند‌.
دبير فدراسيون انجمن‌هاي ورزشي عنوان كرد: رئيس فدراسيون نيز خواستار توجه بيشتر به ورزش راگبي شده است، چرا كه اين رشته ورزشي جزو رشته‌هاي حاضر در بازي‌هاي آسيايي و المپيك است.
وي گفت: با توجه به طرفداران پر شمار اين دو رشته ورزشي در سراسر كشور، اميد مي‌رود با كسب بودجه و امكانات لازم بتوانيم بيش از گذشته از كريكت و راگبي حمايت كنيم.
تيشه‌گران افزود: مسئولان دو رشته نيز به عنوان دبيران كريكت و راگبي در فدراسيون فعاليت خواهند كرد.
وي خاطرنشان كرد:‌‌ جامعه راگبي و كريكت هيچ نگراني در اين خصوص نداشته باشد، چرا كه طبق برنامه، فعاليت اين دو انجمن ادامه خواهد داشت.

تاريخ  ارسال:جمعه 6 آبان 1390 - 18:46

کد:8931-1396
 
 

گزارش تصویری
رويدادها
   

کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به انجمن راگبي جمهوري اسلامي ايران می باشد.